Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy da sie zamontować LPG do 1.2 lub 1.4TSI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy da sie zamontować LPG do 1.2 lub 1.4TSI

    Zamieszczone przez Czarna_LK
    Albo Karina go musi przestraszyć.
    A może Aniołki pracują nad nową Anielicą +500 i nie mają czasu na forum :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech

  • #2
    Czy da sie zamontować LPG do 1.2 lub 1.4TSI

    Czy da sie zamontować LPG do 1.2 lub 1.4TSI
    Chce kupić Skodę ale nie wiem czy da sie zamontować LPG, jaką instalacje kupić poszukać.
    Czy ktoś ma LPG. Jak jest z gwarancją na auto bo w Hyundaiu jest tak żę po zamontowaniu LPG w Polsce gwarancje sie traci ale w Czechach jak sie zamontuje to już sie nie traci gwarancji

    Komentarz


    • #3
      O2 czy O3.

      Do pierwszej na dzis mozna wsadzic dotrysk jak i instalacje cieklego LPG. Do O3 raczej nikt nie montowal bo auta sa na gwarancji.

      A co do koreancow to tam sa tradycyjne silniki na wielopunkcie wiec raczej nie ma sie czym stresowac przy montazu.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        do o3 na pewno nie wsadzisz LPG, zresztą po co? te silniki tak mało spalają, że nie bawiłbym się w takie pierdoły

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Himenek
          do o3 na pewno nie wsadzisz LPG, zresztą po co? te silniki tak mało spalają, że nie bawiłbym się w takie pierdoły
          Wsadzi, wsadzi, i to na pewno - Prins LiquiMax. Jednak cena jest taka, że jak szybko się pyta o takie coś, tak jeszcze szybciej się zapomina o temacie :lol:
          Pozdrawiam
          Northeusz

          Komentarz


          • #6
            Northeusz, pisz na temat a nie owijasz...

            Jak masz 10k zeta to wrzucisz LPG do TSI - jak sporo śmigasz - się opłaca...

            Komentarz


            • #7
              Małe ot. Kolega posiada taką właśnie instalacje w 3 letnim BMW. Prins Liquimax zapłacił 9000 zł. Silnik to samo co tsi - turbo, bezpośredni wtrysk, zmienne fazy rozrządu ( tu bardziej podobieństwo do 1.8 tsi) ale ogólnie zasada działania identyczna. Fakt odpala na LPG, jeździ na LPG ale jest jedno ale- jak wkreci silnik prawie do końca dopuszczalnych bezpiecznych obrotów, załóżmy 5800 silnik przechodzi w tryb awaryjny i trzeba zgasić auto by wróciło do normy
              Serwis LPG nie może sobie z tym poradzić. Więc widzisz, obecni klienci testują wynalazki a co będzie z silnikami to nikt nie wie. Wiec może kup 1.6 TDI będzie ekonomicznie i bez kłopotów.
              mati

              Komentarz


              • #8
                Trancer, a co jest nie na temat lub czego nie zrozumiałeś? Podałem dokładnie nazwę instalacji, a jakie są ich ceny, to jest w kilku tematach o LPG w TSI. Poza tym cena Liqui Max waha się od 9 tys z hakiem do 12 tys, za tą samą instalkę! W kwocie 12 tys dochodzi jeszcze ICOM. Czy teraz wszystko już jasne?
                Pozdrawiam
                Northeusz

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Northeusz
                  Wsadzi, wsadzi, i to na pewno - Prins LiquiMax. Jednak cena jest taka, że jak szybko się pyta o takie coś, tak jeszcze szybciej się zapomina o temacie :lol:
                  Swoja droga ciekaw jestem jak bedzie z 1.8 i 2.0 w nowej o3 bo tam jest 8 wtryskow posrednio i bezposrednio, czy ta instalka sie nada??

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Tippo
                    Zamieszczone przez Northeusz
                    Wsadzi, wsadzi, i to na pewno - Prins LiquiMax. Jednak cena jest taka, że jak szybko się pyta o takie coś, tak jeszcze szybciej się zapomina o temacie :lol:
                    Swoja droga ciekaw jestem jak bedzie z 1.8 i 2.0 w nowej o3 bo tam jest 8 wtryskow posrednio i bezposrednio, czy ta instalka sie nada??
                    Też jestem ciekaw, bo podpięcie jest po wtryski benzynowe, ale w przypadku tych silników - które? Ja bym LPG podawał wtryskami bezpośrednimi, żeby je chłodzić, a pośrednie odłączał jak obecnie w sekwencjach.
                    Pozdrawiam
                    Northeusz

                    Komentarz


                    • #11
                      Przeciez gaz idzie do pompy wysokiego cisnienia przed wtryskami, wiec pojdzie tak jak benzyna. Z tym, ze musowo leciec bedzie przez te w glowicy
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X